Hakkımızda

Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.

Rahatsızlıkların çoğu, bütünleştirici olarak “Konvansiyonel” ve “Tamamlayıcı” tıbbı beraber bir yaklaşım kullanılarak değerlendirilebilir ve tedavi edilebilir. NLS Sağlık pek çok sağlık probleminin saklı nedenlerini, tipik olarak çoğu doktor tarafından daha önce uygulanmamış testleri öneren benzersiz ve modern seçenekler sunar. Bu testler arasında hormon değerlendirmeleri, beslenme dengesizlikleri testleri, genetik testler, toksisite değerlendirmeleri barsak sağlığına ve alerji durumunuza ait testler yer almaktadır.

Tedaviler, sadece semptomları tedavi etmek yerine hastalığın temel nedenlerini aramaya ve ortadan kaldırmaya odaklanarak her bireyin ihtiyaçlarına göre uyarlanır. NLS Sağlık Merkezine gelen insanlar, kapsamlı fiziksel muayene ve tıbbi testler içeren sağlık hizmetlerine daha bütünsel bir yaklaşım bekleyebilirler.

Kapsamlı tedavi programları; besin takviyesi, bitkisel destek, diyet danışmanlığı, egzersiz önerileri, biyoeşdeğer hormon replasmanı (BEHR), intravenöz tedavileri ve daha fazlasını içerebilir.